Hakkımızda

Bizleri tercih eden veya etmeyen her firma bizim için önemli ve değerlidir. Promosyon ürünleri alanında kurulan Online Promosyon Market tüm değerlere ve bütçeye uygun ürün temin etmektedir. 2005 yılında başlayan reklamcılık hizmetlerimizi promossyon.com’u kurarak taçlandırdık. Ürünlerinizi büyük bir itina ile üreterek sizlere sunmayı hedeflemekteyiz ve bu konuda güvenilir hizmeti sağlamaktayız. Firmanızın sektörüne uygun ürünleri seçmeniz ise 100'lerce çeşit ile sizlerin zevkine sunulmuştur, geriye kalan baskı ve en kısa zamanda sizlere ulaştırma konusu ise promossyon.com kalitesine kalmıştır. Dört bir yanınızı kuşatmış rakiplerinizden önde olun özenle seçilmiş koleksiyona eklenmiş ürünleri sizler için üretip özenle baskı işleminden geçiriyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir planlamamız sayesinde zamanında siparişlerinizi teslim ediyoruz.

 

Her teslim edilen ürünün bizi bir adım daha ileriye götüreceği bilincindeyiz ve bu sayede kaliteli seri üretimler yaptığımız ürünleri sizlere zamanında ulaştırıyoruz. Akılda kalıcı hizmet anlayışını sizlere sunmak Promossyon.com Ailesi olarak en temel hedefimizdir.

 

Bir çok reklam alanında doğru ve kaliteli ürün seçiminde sizlerin yanında olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Marka topluluğumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Dijital baskı, Matbaa baskı hizmetleri, Bez çanta, Tekstil ürünleri imalatı ve baskı çözümleri, Sosyal medya ve  Yazılım hizmetleri alanında profesyonel hizmetleri sizlere sunmaktayız. Hedeflerimiz tüm reklam sektöründe sizlere kaliteli ve doğru ürün hizmeti vermektir.